Otomatik Alım-Satım ile Tüm Gün Bitcoin Kazanın - CAT Bot - En iyi Bitcoin Bot - Ücretsiz Tam Sürüm

'Bitcoin Genel' forumunda CAT BOT tarafından 15 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. CAT BOT

CAT BOT Yeni Üye Forum Üyesi

Otomatik Alım-Satım ile Tüm Gün Bitcoin Kazanın - CAT Bot - En iyi Bitcoin Bot - Ücretsiz Tam Sürüm

Download : Forumda ekli olan linkler ziyaretçilere gizlenmiştir görebilmek için Kayıt Olun ya da Giriş Yapın

Farklı Ticaret Yapın ve Kazançlarınızı En Üst Düzeye Çıkarın
    CAT Bot, geleneksel bir Bitcoin Bot'tan çok daha fazlasıdır, borsalarınızda yasal olarak API'yi kullanan ve işlem fırsatları için 7/24 seçtiğiniz pazarları izleyen otomatik bir tüccardır. Sadece ilk siparişlerinizi, ne kadar kazanmayı ve parametrelerinizi tanımlamanızı istiyorsunuz, ama bu bile gerekli değil. C.A.T. algoritma gerisini halleder.

Karmaşık Grafikler Okumaya Çalışmayı Durdur
    CAT Bot'un grafiksel kullanıcı arayüzü, ticaret seçeneklerinizi son derece özelleştirilebilir hale getirir. Bunu bir bitcoin botu veya başka bir kripto para birimi olarak kullanın, diğer botlar gibi yapılandırma dosyalarını düzenlemenize veya mevcut exchange grafiğinizin sunduklarından daha fazlasını öğrenmenize gerek yoktur. İşlemlerinizi yalnızca birkaç tıklamayla ayarlayın. Bu, 2013'ten beri bot ticareti için en iyi seçeneğiniz.

Gerçek Ömür Boyu Lisansı + Sınırsız Yükseltme ile tek Bitcoin Bot
    Piyasadaki birçok diğerinden farklı olarak, CAT Bot, bir zamanlar ödemeniz gereken ve gelecekteki tüm yükseltmeler ve yeni özellikler dahil olmak üzere bir ömür boyu sahip olduğunuz tek premium bottur. “Eklenti” iddiasıyla bir daha asla hiçbir şey için ücretlendirilmeyeceksiniz. 2013'ten beri CAT güncellemelerinin yol haritasını okuyabilirsiniz.

Evrensel Bir Uygulama
    CAT Bot, Java tabanlı bağımsız bir programdır. Bu, CAT Bot'un aynı kopyasının, Windows, Mac OS ve Linux dahil olmak üzere tüm büyük işletim sistemlerinde, kurulum için link yukarıdadır , çok düşük bir sistem gereksinimine sahip olduğu anlamına gelir. Sadece dosyalarınızı bir bellek çubuğuna kopyalayıp istediğiniz yere götürün.

Videolu Anlatım:

Konuyu okuyan kullanıcılar (Toplam: 2)