Duyuru Forumdaki Yarışmalar ve Ödemeler

'Forumdaki Gelişmeler' forumunda Aksaçlı tarafından 4 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Aksaçlı

Aksaçlı Yönetici Yönetici

Meslek:
    Öğrenci
    Web Sitesi:
    Merhaba arkadaşlar forumdaki yarışmalar sonlandı biliyorsunuz. Fakat kimseye ödeme yapmayı düşünmüyoruz. VPN kullanarak farklı üyelik açarak herkes kendince çıkar sağlamaya çalışıyor. Bunu fark etmyeceğimizi düşünüyorsanız yanlış düşünmüşsünüz. Burada herkese bir şeyler kazandırmak beraber forumu büyütmek için uğraşıyoruz. Üyelikleri teker teker inceldim şüphe çeken yaklaşık 20'ye yakın hesabı detaylı bir incelemeye aldım ve şifrelerinin aynı olduğunu gördüm bu tesadüf olamaz demi. Burada birlikte bir şeyler yapmaya çalışırken iyi niyetimizi suistimal etmeniz bizi üzüyor. Belirli bir süre yarışma düzenlememeye ve şuanki sonlanan yarışmaların ödemelerini de yapmayaya karar verdik. Sizlerle beraber güzel bir şeyler yapmak için çıktık bu yola birbirimizi dolandırmak üzmek için çıkmadık. Lütfen bizleri salak yerine koymayın. Başından beri dağıtıyoruz bir şeyler. Emek harcıyoruz. Sizlerde harcıyorsunuz böyle şeyler yaparak hem kendinizi hem bizleri zor durumda bırakmayın. İyi forumlar.

Bitcoin-TR.Org Yönetimi

Futurenet1 ve argexyz bunu beğendi.
  2. astronomer

astronomer Bağımlı Üye Forum Üyesi

BTC:
    1JqNmfuBYDvrgR3AKzx18E3T5B5WG4e5qd
    Elinize sağlık

Aksaçlı bunu beğendi.
  3. ahmedoncu

ahmedoncu Aktif Üye Forum Üyesi

@Aksaçlı Reis şu bitcoin fiyatını tahmin etmeyi kazandım geçen hafta farkettim de @Can ve @bitcoin e ulaşamadım bi baksan sen ?
    1PYZXsNmp1GjuBsRpUCbZzvmG9K2ZEukd8

4. Aksaçlı

Aksaçlı Yönetici Yönetici

Meslek:
    Öğrenci
    Web Sitesi:
    Ödeme yapmayı düşünmüyoruz şuanlık yukarıdaki açıklamayı detaylı okuduysan