Ethereum Nasıl Alınır?

'Ethereum' forumunda Aksaçlı tarafından 29 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

 1. Aksaçlı

  Aksaçlı Yönetici Yönetici

  Katılım:
  24 Ekim 2017
  Mesaj:
  461
  Beğeniler:
  1,796
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Ankara
  Web Sitesi:
  Coinbase üzerinden Ethereum satın alma
  Ethereum’u satın almanın en uygun ve en ucuz yolu Coinbase olur. (eğer ülkenizde mevcutsa – maalesef henüz Türkiye’de aktif değil):

  1. Coinbase Forumda ekli olan linkler ziyaretçilere gizlenmiştir görebilmek için Kayıt Olun ya da Giriş Yapın aç.
  2. Ödeme yönteminizi ekleyin (kredi kartı veya banka hesabı).
  3. “Al/Sat”a gidin ve arzuladığınız Ethereum miktarını seçin.
  4. “Ethereum Satın Al”ı tıklayın.
  Coinbase, ödeme yönteminize bağlı olarak ETH’yi % 1.49 -% 3.99 ücretiyle satacak (kredi kartları, havale transferlerinden daha yüksek bir ücret almaktadır).

  Cex.io üzerinden Ethereum satın alma
  Forumda ekli olan linkler ziyaretçilere gizlenmiştir görebilmek için Kayıt Olun ya da Giriş Yapın, ETH’yi kredi kartı ile satan bir Bitcoin borsasıdır. CEX.io’daki ücretler zaten döviz kuruna göre hesaplanmıştır, bu yüzden diğer borsalardan daha yüksek görünür. Örneğin, Coinbase’de 1 ETH için döviz kuru 19.62$ iken CEX.io’da 21.08$ ‘dır. Bununla birlikte, CEX.io dünya çapındaki ülkelerle (Coinbase’den farklı olarak) çalışır.

  Önemli not: cex.io Türkiye’den aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Yine de kredi kartı bilgilerinizi vermeden önce dikkatli olun! Sitemiz bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

  1. CEX.io Forumda ekli olan linkler ziyaretçilere gizlenmiştir görebilmek için Kayıt Olun ya da Giriş Yapın açın.
  2. Ödeme yönteminizi ekleyin (kredi kartı veya banka hesabı).
  3. “Al/Sat”a gidin ve Ethereum’u seçin.
  4. Satın almak istediğiniz Ethereum miktarını seçin.
  5. “Ethereum satın al”ı tıklayın.
  Coinhouse üzerinden Ethereum satın alma
  AB’de (Euro Bölgesi) yaşıyorsanız, başka bir iyi seçenek, Coinhouse’dan Ethereum satın almak olabilir. Şirket, Fransa’da hizmet vermeye başlayan ve giderek Avrupa’nın geri kalanına yayılan bir Bitcoin ve Ethereum komisyoncusudur. Bir kredi kartı veya bankamatik kartı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

  Nakit para ile Ethereum satın alma
  Şu anda, Bitcoin’de olduğu gibi Ethereum için Forumda ekli olan linkler ziyaretçilere gizlenmiştir görebilmek için Kayıt Olun ya da Giriş Yapın gibi, yüz yüze görüşebileceğiniz ve Ethereum’u nakit para ile satın alabileceğiniz hiçbir site bulunmuyor. Bununla birlikte, Bitcoin’i nakit parayla satın alabilir ve Forumda ekli olan linkler ziyaretçilere gizlenmiştir görebilmek için Kayıt Olun ya da Giriş Yapın veya Forumda ekli olan linkler ziyaretçilere gizlenmiştir görebilmek için Kayıt Olun ya da Giriş Yapınvasıtasıyla Ethereum ile takas edebilirsiniz.
   
  Can bunu beğendi.